Tel. 693-418-612, 728-995-002;

Firma Manix to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w automatyce przemysłowej. Zajmujemy się projektowaniem, budową i modernizacją maszyn oraz całych linii produkcyjnych pod indywidualne zamówienie, zgodnie z ustalonymi wytycznymi Klienta. Rozwiązujemy problemy naszych Klientów kompleksowo, proponując optymalną technologię, budując urządzenia o wymaganych parametrach. Zapewniamy naszym Klientom serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny oraz pełen zakres fachowych usług doradczych w zakresie automatyki, elektryki i mechaniki. Tworzymy dokumentację oraz opisy ułatwiające pracę i obsługę każdej maszyny.

Wraz z rozwojem automatyki i budowy maszyn wzrastają wymagania wobec stosowanych w ich budowie elementów. Kadra naszych wyspecjalizowanych konstruktorów projektuje instalacje elektryczne, układy sterowania oraz całe maszyny w oparciu o zaawansowane rozwiązania techniczne i nowoczesny park maszynowy jakim dysponujemy.

Tworzymy złożone systemy sterowania, układy kontroli detali w procesach konstrukcyjnych. Posiadamy najnowsze oprogramowanie sterowników PLC firm : Siemens, Saia, Fanuc, Omron i inne. Wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości produkty. 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były świadczone z najwyższą starannością a doświadczenie pozwoliło nam stworzyć ofertę na miarę potrzeb Klienta, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.